معرفی نرم افزار
معرفی نرم افزار
نرم افزار مدیریت املاک بیا جهت رفاه حال مدیران ، مشاوران و دست اندرکاران معاملات املاک به صورت کاملا تخصصی و ساده توسط شرکت مهندسی بیا تهیه گردیده است. مشاوران آژانس می توانند با توجه به حق دسترسی که مدیر آژانس ، برای آنها تعیین می کند از یک پایگاه داده مشترک استفاده نمایند.
ویژگیهایی از قبیل کد رهگیری جهت تبادل فایل ها بین آژانس های املاک ، ارسال فایل ها به صورت تکی ویا گروهی به سایت بانک اطلاعات املاک ایران ، دریافت فایل های املاک از سایت بانک اطلاعات املاک ایران ، تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی اطلاعات ، چاپ اطلاعات املاک و ... از جمله امکانات بارزی هستند که این نرم افزار را از دیگر رقیبان خود متمایز می سازد.
با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به ایجاد یک وب سایت تخصصی با هزینه هایی بالا برای آژانس خود نیستید ، بلکه تنها با وجود این نرم افزار قادر خواهید بود تمامی خدماتی را که در آژانس خود ارائه می دهید در این نرم افزار و در سایت "بانک اطلاعات املاک ایران" تواما داشته باشید.
نسخه های نرم افزار املاک بیا :
نرم افزار املاک بیا جامع ترین و ساده ترین نرم افزار ملکی ویژه مدیران و مشاوران املاک بوده که شما می توانید با تهیه نسخه مورد نظر خود یکی از فعالان سایت بانک اطلاعات املاک ایران شده و از مزایای آن بهره مند گردید.
این نرم افزار در دو نسخه ی تک کاربره و تحت شبکه (چند کاربره) تهیه گردیده است. نسخه تک کاربره (نسخه آزمایشی) نرم افزار بصورت رایگان ارائه می گردد.
در نسخه آزمایشی نرم افزار مدیریت املاک بیا به موارد زیر دسترسی نخواهید داشت :
1- ثبت املاک حداکثر تا سقف 20 مورد
2- عدم امکان بروز رسانی نرم افزار